Pažintinės kelionės į Pietų Ameriką - Peru

Kodėl Peru?

Peru yra pamėgtas turistų kraštas, viena iš labiausiai lankomų šio regiono valstybių, dėl savo istorinės praeities turtingumo esanti tikrų tikriausias neatrastas lobynas kiekvienam keliautojui. Tai paslaptingi prieš šimtus metų sukurti Naskos dykumos piešiniai, šiais laikais tapę daugybės neįmintų mįslių ir netikėčiausių teorijų šaltiniu. 

Peru tai ne tik istorijos paveldas,  tai nuostabi gamta, su šalies pietuose tyvuliuojančiu aukščiausiu pasaulyje laivuojamu ežeru Titikaka Amazonijos platybėse galiojančiais miškais, kur nuo pasaulio atsiskyrusios gyvena indėnų gentys.

Didžiausias Peru stebuklas yra Maču Pikču, dėl kurio čia atvyksta visas pasaulis, dar pridėkime Amazonės gamtos perlus, išvaizdžius miestus, tarp kurių ir sostinė Lima.

Kada keliauti į Peru?

Peru yra du sezonai – sausasis ir drėgnasis. Daugiausia keliautojų čia atvyksta vasaros mėnesiais, kai oras yra vėsesnis ir sausesnis. Drėgniau yra gruodžio – kovo mėnesiais. Kadangi Peru labai kalnuota valstybė – apačioje gali būti karšta, o aukštai Anduose – šalta ir snieguota.

Įdomu:

Bulvės kilo iš Peru, jų čia yra daugiau nei 3000 rūšių.
Cuy, arba jūrų kiaulytė, yra tradicinis patiekalas, valgomas per šventes.
Peru yra 6 vietoje pasaulyje pagal čia iškasamo aukso kiekį.
Peru oficialios kalbos yra trys – ispanų, kečujų ir aimarų, tačiau rytiniame Andų regione Amazonės džiunglėse vietiniai kalba dar 13 skirtingų kalbų
Po Indijos, Peru – didžiausią šamanų kiekį turinti valstybė. 

Naujausios kelionių programos į Peru